Tel:
Çin Oluklu kağıt kutusu Üretici
Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD
Qingdao Kinghorn Ambalaj CO LTD

Ana sayfa

Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD Sertifikalar
Çin Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
baştan sona harika - çok özenli ve çok yararlı. Amy ve menajeri Jamie ile uğraşmak büyük bir zevkti. Bir zamanlar beni hayal kırıklığına uğratmadılar ve her zaman son derece kibarlar. Bu şirketi bulduğum için çok şanslıyım - müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için ekstra mil gidecekler. Amy bu şirket için büyük bir kredi-o böyle bir lo

—— H Khan

Bu, yüksek kaliteli ürünler ile harika bir şirkettir. Ürünüm için basılı kutular satın aldım ve şimdi başka kutular da basacağım.

—— Marcus Stephens

 • Üretim hattı

  Kinghorn'un Muhteşem Üretkenliği

   

  Her Yıl 1 Milyon + Kutu Üretiliyor

   

  10 İhtisas Atölyesi

   

  6000m² Şirket İçi Üretim Alanları

   

  24 Saat 24 Saat Üretim

   

 • OEM / ODM

  Bütçede Özel Üretim

   

  Kinghorn Packaging, çok fazla maliyet oluşturmadan markaya daha fazlasını getiren birden fazla özelleştirme seçeneği sunar.Ayrıca, ürünlerinize düşük bir fiyata avantaj sağlamak için uygun maliyetli ve bütçe dostu malzemeler sunuyoruz.

   

  Örneğin, özel Kraft Tahtalardan normal yazı tahtalarına geçiş, ürünün kalitesinden ödün vermeden özel ambalajı istenen bütçe dahilinde tutacaktır.

   

  Önceden renklendirilmiş veya basılı malzemeler yerine basit baskılarla düz ambalajlara gitmek de belirli bir fiyat noktasının yönetilmesine yardımcı olabilir.

   

  Şirket İçi Tesisler ve Yetenekler Tarafından Desteklenir

   

  Kinghorn Packaging'in yalnızca mallar ve ürünler için özel ambalajlar sağlama taahhüdü, 10 atölye tesisi, güçlü ekipman ve kendini işine adamış çalışanlarla fabrikamız tarafından desteklenmektedir.

   

  İyi yağlanmış bir makine gibi çalışan her atölye, paketleme siparişlerini zamanında ve bütün bir fabrika olarak yerine getirmek için projenin kendi bölümünü 24 saat yürütür.Yılda 1 milyardan fazla kutu ve ambalaj üretiyoruz.

İletişim bilgileri
Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD

İlgili kişi: jamie

Tel: 86-13792808773

Faks: 86-0532-89068161

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD
Wanli Tower B, No.128 Zhenhua Street, Jimo, Qingdao, Çin 266200
Tel:86--13792808773
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Oluklu kağıt kutusu Tedarikçi. © 2020 - 2021 corrugated-paperbox.com. All Rights Reserved.