Tel:
Çin Oluklu kağıt kutusu Üretici
Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD
Qingdao Kinghorn Ambalaj CO LTD

Ana sayfa

Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD

Qingdao Kinghorn Ambalaj şirketi Ltd 2007 yılında kurulmuş, profesyonel bir üretici, yapan tasarım, geliştirme, üretim, CAD baskı hizmetleri kağıt ürünleri devam.

Firmamız ağırlıklı olarak keskin kutular, oluklu kutular, hediye kutuları, kağıt torbalar, karton kutular üretir. Biz önce müşteri hizmet kalitesini koymak. Biz rahat ulaşım erişim Qingdao bulunan. Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetlerine adanmış, deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır. Son bir yıl içinde, firmamız tanıttı uluslararası ileri baskı ve paketleme makinesi ekipmanları. Buna ek olarak, Çin çevresindeki tüm şehir ve illerde iyi satış nitelikli sertifikalar elde ettik, ürünlerimiz de bu ülke ve bölgelerdeki müşterilere ihraç edilmektedir. Tüm ürünleri farklı kalite taleplerine göre üretebilir, tasarlamanıza yardımcı olabiliriz ve kataloğumuzdan güncel bir ürün seçmek veya uygulamanız için mühendislik yardımı almak istiyorsanız, müşteri hizmetleri merkezimizle kaynak gereksinimleriniz hakkında konuşabilirsiniz.

Müşterilerimize yüksek kalite ve en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız ve uzun vadeli iş ilişkileri geliştirmede sizinle işbirliği yapma fırsatı ile size yardımcı olabileceğimiz samimiyet umuduyla, işletme kalitesi ve uygun fiyatlarla sizi tatmin edecektir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Kinghorn

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5000000-5500000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 10% - 20%

Şirket tarihçesi

Kinghorn Ambalaj (Qingdao) Co, Ltd 2007 yılında baskı sektöründe 24 yıllık deneyime sahiptir Gavin Yang tarafından kurulan özel bir ambalaj şirketidir.

İş sektörlerimiz ambalaj ürünlerine ihtiyaç duyan tüm sektörleri kapsamaktadır. Üstün kaliteli özelleştirilmiş ambalaj kutuları , oluklu kutular , ekran kutuları , hediye kutuları , kağıt torbalar , broşürler , etiketler ve daha fazlasını sunmaktan gurur duyuyoruz.

On yıllarca süren keşif ve özveri ile Kinghorn, sunduğumuz uzmanlığa ve pratik rehberliğe güvenen müşterilerle uzun soluklu ilişkiler kuruyor.

Firma Servisi

Satış Sonrası Departmanımız, herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa size yardımcı olacaktır - hizmetinizdeki hizmet yelpazesi, başlangıçtan ürün iadelerine kadar her şeyi içerir.

Gerekirse, bir personelimiz sizinle birlikte çalışmak ve sorunlarınızı ve ilgi alanlarınızı korumak için çok kısa bir süre içinde sitede olacaktır. Satış sonrası hizmetteki çalışanlarımız sadece ambalaj uzmanları değil, aynı zamanda diğer birçok alanda da kalifiye oluyorlar. Örneğin, ekibimiz belirli etkinlikler için herhangi bir ek paketleme önerisi sunmaktan memnuniyet duyan deneyimli tasarımcıları içerir.

Şirket takım

Basımevi - Gavin Yang

Gavin Yang 20'li yaşlarında ambalaj endüstrisine çırak olarak katıldı. Kariyerinin başlangıcında, baskı tekniklerine hakim olmadaki büyük yeteneği, arkadaşlarını ve hatta akıl hocasını şaşırttı.

Derin bir teknoloji ve işçilik arzusuyla hareket etti ve içine girdi ve yerel baskı endüstrisinde azami saygı gördü.

Baskıyla ilk kez ilgilenmesi 24 yıl geçti. Bugüne kadar, baskı tutkusu her zamankinden daha güçlü ve Kinghorn'un geleceği onun rehberliğinde inşa ediliyor.

Bir Uzman Yeterli Değildir,

Ve Bir Ekibimiz Var

Harika bir şirket asla tek bir birey tarafından yaratılmaz. Sahip olduğumuz en değerli varlık makineler değil, uzman ekibimiz.

Kinghorn, sektördeki en iyi baskı yeteneklerini çektiği için şanslı. Yetenekli uzmanlarımızın her biri 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve daha büyük bir Kinghorn inşa etme taahhüdü ve çabalarıdır.

İle Bire Bir Hizmet

Bakım ve Saygı

Kinghorn ile hiçbir sipariş çok küçük değildir. Projeniz ne kadar karmaşık olursa olsun ve ne kadar acil talep ederseniz edin, sizinle birlikte kalırız ve gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu anlamaya çalışırız.

Teklif ve tasarım incelemesinden üretim ve teslime kadar - sizinle ilgilenmek için hizmetinizde kişisel, profesyonel ve sorumlu bir Müşteri Yöneticiniz olacaktır.

Herhangi bir satış sonrası sorun için, 6 saat içinde hızlı bir cevap sözü veriyoruz.

Qingdao Kinghorn Packaging CO. LTD
Wanli Tower B, No.128 Zhenhua Street, Jimo, Qingdao, Çin 266200
Tel:86--13792808773
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Oluklu kağıt kutusu Tedarikçi. © 2020 - 2021 corrugated-paperbox.com. All Rights Reserved.